Velká Úpa 205, Pec pod Sněžkou

PenzionUbytování pro: 32 osob Restaurace: Ano
Pension Marienka Pension Marienka Pension Marienka Pension Marienka Pension Marienka Pension Marienka
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Pension Marienka - popis:

Nově zrekonstruovaný pension Marienka se nachází v klidné části Velké Úpy – Pece pod Sněžkou v těsné blízkosti sportovního areálu Skiport Velká Úpa.

Pension Marienka - Pension Marienka nabízí ubytování v jedenácti nově zrekonstruovaných dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny, jejich součástí je samostatné sociální zařízení, televize se satelitním přijímačem a WiFi připojení k internetu. Možnost parkování v objektu.

Pension Marienka vás zve do své restaurace s nabídkou jídel tradiční české kuchyně. Součástí restaurace je i dobře zásobený bar s bohatým sortimentem vín a destilátů naší i zahraniční provenience. Samozřejmostí je lahodné točené pivo.

Po náročném dni můžete využít služeb naší sauny nebo zažít slast venkovní perličkové koupele. V zimním období je v provozu lyžařské středisko Ski port vzdálené jen 200 m od našeho pensionu.

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Pension Marienka:

Všechny položky jsou povinné.
Pension Marienka na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Pension Marienka.

Pension Marienka zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Kultura a památky  ,   Lyžování  ,   Relaxační pobyty  ,   Romantika  ,   Turistika  .