Velké Karlovice 855, 756 06, okres Vsetín

PenzionUbytování pro: 10 osob Restaurace: Ne
Penzion U Lučanů Penzion U Lučanů Penzion U Lučanů Penzion U Lučanů
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion U Lučanů - popis:

Ubytování Vám nabízíme ve třech pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou dvojlůžkové s možností přistýlky. Vybavení je z masivu a podlaha je pokryta kobercem. Každý pokoj má LCD televizi s příjmem satelitních proramů. Na chodbě je malá společná kuchyňka vybavená spotřebiči a kuchyňským vybavením.


Vybavení pokojů
  • Koupelna se sprchou


  • Satelit


  • Televizor


  • WC na pokojiStravovací služby


Ubytování bez stravování. Na chodbě je malá společná kuchyňka vybavená spotřebiči a kuchyňským vybavením. Možnost dokoupení snídaní, či polopenze v místní stylové hospůdce.


Sportovní možnosti


Lyžování na vlecích Razula (500 m) a dalších pěti sjezdovek v dosahu 1 km, upravované trasy pro běžky hned za domem, cyklostezky, bowling, bazén, kolečkové brusle, lanová dráha a plno jiných aktivit. Vše v okolí 1 km. Koupaliště s dohřívanou vodou ve Velkých Karlovicích - od penzionu 4 km; přírodní nádrž Balaton - Nový Hrozenkov - od penzionu 10 km; přehrada Horní Bečva - od penzionu 10 km.


Ceník


http://www.ulucanu.cz/cs/cenik

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion U Lučanů:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion U Lučanů na mapě

Podobné ubytování

Po kliknutí na odkaz se zobrazí ubytování s podobnými parametry jako má Penzion U Lučanů.

Penzion U Lučanů zařazen v kategoriích:

Běžecké tratě  ,   Cykloturistika  ,   Dovolená s dětmi  ,   Jezera a přehrady  ,   Kultura a památky  ,   Lázně  ,   Lyžování  ,   Relaxační pobyty  ,   Romantika  ,   Turistika  ,   Vodní sporty  .