Pasovská 34, Vimperk, 385 01, okres Prachatice

HotelUbytování pro: 50 osob Restaurace: Ano
Hotel Terasa Hotel Terasa Hotel Terasa Hotel Terasa
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Terasa - popis:

Hotel nabízí ubytování: 2-3 lůžkové a 4-6 lůžkové pokoje, apartmán. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, TV/SAT, posezení, minibar, na požádání trezor, internet, fax. Celková kapacita 50 lůžek. K dispozici vlastní parkoviště nebo volné parkoviště, slunečná terasa. Parkovné na chráněném parkovišti: 100,- Kč/den.  Možnost ubytování se psy za poplatek 100,- Kč/noc. Dovolená zde strávená je proto vhodná pro všechny, kteří chtějí strávit jak aktivní dovolenou v přírodě, tak i pro ty, kteří rádi využijí městských služeb.


Vybavení pokojů
  • Internet


  • Koupelna s vanou


  • Koupelna se sprchou


  • Minibar


  • Satelit


  • Televizor


  • Trezor


  • WC na pokojiStravovací služby


Snídaně, polopenze, plná penze. Restaurace nabízí 80 míst, terasa 20 míst (z terasy je přístup přímo na dětské hřiště). Kuchyně: hotová jídla, jídla na objednávku, speciality české i mezinárodní kuchyně. Rádi bychom, abyste se cítili v naší restauraci jako doma, a proto si Vás dovolujeme upozornit, že náš personál je připraven udělat téměř cokoliv, co by k této pohodě dopomohlo. Proto jsme schopni připravit pro Vás třeba křupavou husičku k nedělnímu obědu, čerstvou rybu k Vašemu svátku či dort k Vašim narozeninám. Proto se nestyďte a oslovte nás, budeme vždy stát na Vaší straně.


Sportovní možnosti


Ve Vimperku se nachází koupaliště, zimní a fotbalový stadion, tenisové kurty, fittness, solárium, masáže. Možnost jízdy na koni, lyžování, cykloturistiky a pěší turistiky. Kubova Huť a Horní Vltavice – cca 8 min. jízdy – lyžování. Lodičky na Vltavě – cca 30 min. jízdy (pro zájemce zajistíme lodě, zorganizujeme dopravu). Graffenau (SRN) – cca 40 min. jízdy – velmi hezký plavecký areál se slanou vodou. Lyžování - Zadov, Churáňov, Kvilda, Nové Hutě, Mitterfirmiansreut-Philippsreut.


Ceník


http://www.hotelterasa.cz

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Terasa:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Terasa na mapě