Lyžařská 307, Vysoké nad Jizerou, 512 11

HotelUbytování pro: 100 osob Restaurace: Ano
Hotel Větrov Hotel Větrov Hotel Větrov Hotel Větrov
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Větrov - popis:

Hotel Větrov je umístěn v secesním zámku nedaleko středu městečka Vysoké nad Jizerou uprostřed parku s překrásným výhledem na krkonošský masív, v nadmořské výšce 703m. Zámeček nechal vybudovat první československý ministerský předseda Dr. Karel Kramář, který ho využíval jako letní sídlo.K ubytování hotel nabízí 100 lůžek ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a WC a sprchou. Hotel má jídelnu se 110 místy u stolu, restauraci s barem, dětský koutek, saunu a tělocvičnu, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení. Přímo v areálu je velké parkoviště pro osobní automobily a autobusy.Hotel je ideálním místem pro firemní akce, společenská jednání, oslavy, svatby... Také pro ubytování velkých skupin, jako jsou školy v přírodě a lyžařské výcviky.


Vybavení pokojů  • Internet


  • Koupelna se sprchovým koutem


  • WC


  • Ložní prádlo v ceně


  • 


Stravování


V ceně ubytování je vždy snídaně, kterou připravujeme formou švédských stolů. Pobyt je možno rozšířit o polopenzi nebo plnou penzi. V ceně pro školy je vždy zahrnuta plná penze, malé svačinky a pitný režim.


Sportovní možnosti


V zimě zde naleznete ideální podmínky pro zimní sporty. Na strmé stráni nad údolím řeky Jizery se nachází velké lyžařské středisko Šachty cca 250m od hotelu. V létě můžete podnikat pěší tůry, výlety autem po celých Krkonoších a také Jizerských horách, neboť Vysoké nad Jizerou leží na horských svazích táhnoucích se od západního okraje jizerských hor.


Ceník


http://www.hotelvetrov.cz/cz/cenik

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Větrov:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Větrov na mapě