Vysoké nad Jizerou 160, 512 11

PenzionUbytování pro: 75 osob Restaurace: Ano
Penzion Aktiv Penzion Aktiv Penzion Aktiv Penzion Aktiv
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Penzion Aktiv - popis:

Ubytování je poskytováno ve 2-4 lůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením (zvlášť koupelna, zvlášť WC) a balkonem. Stravování dle dohody formou polopenze nebo plné penze, česká kuchyně. Celková kapacita 75 lůžek. Hostům je k dispozici domácí knihovna, televize, video, el. šipky, billiár, stolní tenis, tělocvična (8x10m). Možnost zapůjčení horských kol, prostor na míčové hry, ohniště, parkování u penzionu.


Vybavení pokojů  • Koupelna se sprchovým koutem


  • WC


  • Balkon


  • 


Stravování


Stravování je poskytováno po dohodě formou snídaně, polopenze nebo plné penze, popřípadě i svačinek včetně pitného režimu. Jsme schopni zajistit i speciální stravy, např. bezlepkovou dietu, jídla pro diabetiky, bezmasá jídla. Připravujeme hlavně česká jídla a to nemodernějšími technologiemi pomocí konvektomatu, tedy vaření v páře a smažení s minimem olejů.


Sportovní možnosti


Nabízí se zde řada krásných výletů jak na hřebeny Krkonoš, tak Jizerských hor. Také při kratších výletech oceníte pozvolnější ráz vysocké krajiny - Paseky (kraj Zapadlých vlastenců), vyhlídková věž Štěpánka, krápníkové jeskyně Bozkov, naučná Riegrova stezka kolem řeky Jizery (Semily).


Ceník


http://www.penzion-aktiv.cz/cz/cenik-rezervace

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Penzion Aktiv:

Všechny položky jsou povinné.
Penzion Aktiv na mapě