Míru 82, Vyšší Brod, 382 73

HotelUbytování pro: 51 osob Restaurace: Ano
Hotel Panský dům Hotel Panský dům Hotel Panský dům Hotel Panský dům
Pro větší verzi klikněte na náhled fotografie

Hotel Panský dům - popis:

Hotel patřil vždy mezi nejluxusnější zařízení ve městě i okolí a byl úzce spjat s důležitějšími místními událostmi a zdejším kulturním a politickým životem. Současnou podobu hotelu dala celková rekonstrukce hotelové a restaurační části, která proběhla v letech 2000 - 2001. Hotel je umístěn ve spodní části náměstí ve Vyšším Brodě.


Vybavení pokojů  • Televizor


  • Satelit


  • Telefon


  • Koupelna se sprchovým koutem


  • WC


  • 


Stravování


Hotelová restaurace je otevřena denně od 8.00 do 23.00, kuchyně do 22.00 hod - hotová jídla, jídla na objednávku, pravá (ORIGINAL) italská PIZZA a těstoviny, restaurace 100 míst - Pilsner Urquell, Gambrinus.


Sportovní možnosti


Velmi zajímavé pro Vaše klienty mohou být lyžařské pobyty do oblasti zimního střediska Sternstein - Rakousko (cca 8 km). Je tedy výhodné za sněhem dojíždět bez velkých nákladů na stravování a ubytování v Rakousku. Vyšší Brod je výchozí bod pro sjíždění řeky Vltavy. Jsou zde půjčovny lodí a raftů. Vzhledem k blízkosti Lipenské přehrady, místního kláštera a Poštovního muzea je Vyšší Brod atraktivní po celý rok pro všechny druhy turistiky, včetně cykloturistiky (nová cykloturistická trasa kolem lipenské přehrady).


Ceník


http://www.hotelpanskydum.cz/16-cenk

Přejít na KONTAKT nebo ukázat na MAPĚ.

Kontakt

Napsat zprávu pro Hotel Panský dům:

Všechny položky jsou povinné.
Hotel Panský dům na mapě